Hakkımızda

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş kendi sektöründe çeyrek asırlık tecrübesi ile hizmet vermektedir. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı esas alarak alanında iddialı bir firma kimliği ile Kocaeli/ Gebze'de kurulmuştur. Bu hususta her geçen gün mesafe kat etmektedir. Kocaeli/ Çayırova ilçesinde,yenilenen üretim tesisinde ileri teknoloji ve kapasitesi ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş üretiminde  Alman ve İtalyan marka ileri teknoloji şişirme makinalarına sahip olmanın yanı sıra,  imalatında know-how partner olarak bulunduğu Türkiye’nin yeni nesil full elektrikli- kapalı sistem ilk yerli makinalarını da kullanmaktadır. Yüksek kapasitede HDPE, PE ve PP işleme kabiliyetine sahiptir.
 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş polietilen / polipropilen şişirme ambalaj üretiminde ilaç, kimya, gıda, kişisel bakım-kozmetik alanında markalaşmış çok sayıda firmanın plastik şişe ve kapak üretimini yapmakla beraber ürün tasarımı ve üretim süreçlerine de dahil olarak katkı sunmaktadır.
 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş üretim prosesinde, özellikle ilaç ve kozmetik ürün ambalajlarını,  kontaminasyonu engelleyecek pozitif basınçlı özel hava filtreli ve epoksi zeminli GMP şartlarına uygun alanlarda üretim yapmaktadır.
 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş müşteri odaklı çalışma prensibinden hareketle, müşterilerinin üretim hattına entegre olarak  İn-House üretim yapabilme kapasitesine ve kabiliyetine sahiptir.  İn-House çözümlü projelerimizde verimlilik, taşıma kaynaklı maliyetlerin kalkması, sürdürülebilirlik, üretim hat verimliliği gibi hususlarda büyük avantaj sağlayabilmektedir.
 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş toplam kalite anlayışı ile ISO 9001:2015 ve ISO 22000:2018 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahiptir.

 

ARES GRUP PLASTİK AMBALAJ A.Ş üretici bir firma olmanın verdiği azim ve heyecanla istikrarlı büyümeyi hedeflemektedir. Kalitesinden ödün vermeden, ürünleri rekabetçi fiyatlarla, talep edilen termin süresinde müşterilerine sunabilme amacı taşıyan firmamız kalite ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir.

Sertifikalarımız